biznesu 2019/2020
Najładniejszy salon 2019

Sprężynowy, kieszeniowy, lateksowy…?

DOWIEDZ SIĘ JAKI MATERAC WYBRAĆ. Sen jest nieodłącznym elementem naszego życia. Zapewnia nam odpoczynek oraz wpływa na nasze zdrowie. Aby po przespanej nocy cieszyć się energią i dobrym samopoczuciem, musimy zadbać o nasz komfort snu, m.in. poprzez wybór odpowiedniego materaca. Jak to zrobić? Podczas zakupu materaca sprawdźmy czy odpowiada nam pod różnymi względami. Kładąc się na nim ocenimy rzeczywiste odczucie wygody, dotykając go – plastyczność oraz tkaninę, z jakiej jest wykonany pokrowiec lub sam materac.

Najważniejsza jest jednak zawartość skryta wewnątrz materaca – wsad oraz jego konstrukcja. Wyboru możemy dokonywać pomiędzy materacami piankowymi, lateksowymi i sprężynowymi. Modele te utrzymują porównywalną jakość i funkcjonalność, choć wyróżniają się określonymi cechami i przeznaczeniem. Co ważne – decyzję podejmujmy z perspektywy pozycji w jakiej na ogół śpimy, dzięki temu zapewnimy sobie dogodne warunki do idealnego relaksu.

https://sklep.sembella.pl/pl/

Materace z pianki wysokoelastycznej zapewniają idealne dopasowanie do ciała, a tym samym jego równomierne podparcie. Przeznaczone są głównie osobom lubiącym zmieniać pozycję podczas snu. Dobrze dobrany model pozwala z łatwością się obracać, jednocześnie nie tworząc efektu zapadania się.

https://sklep.sembella.pl/pl/

Materace lateksowe i sprężynowe będą dobrym wyborem dla osób, które śpią na boku lub plecach. Ten rodzaj materacy pozwala zachować prawidłowy układ ciała pod naciskiem ciężaru strefowego. Poszukując idealnego materaca należy zwrócić uwagę także na jego dodatkowe atuty. Pokrowiec z powłoką antybakteryjną i antyalergiczną, przeznaczony do prania, pozwoli na utrzymanie higieny i czystości przez cały czas użytkowania. Zaletą dobrego materaca jest także oddychająca tkanina, z wkładem wentylującym, który odprowadzając wilgoć dba o przewiewność i świeżość podczas użytkowania.

Choć bywa czasochłonny, wybór materaca może być naprawdę prosty. Wystarczy kierować się kilkoma wskazówkami, o jakich mówi nasze ciało.

https://sklep.sembella.pl/pl/

Chcesz kupić dobry i dopasowany MATERAC, wejdź-https://sklep.sembella.pl/pl/

Na stronie znajdziesz mnóstwo PORAD dotyczących wyboru MATERACA, dodatków, stelaży oraz kołder. Zakupiony towar odbierzesz w naszym salonie.

Zapraszamy do sklepu przy ul. Wolności 19. Znajduje się tam PRZYMIERZALNIA MATERACY, która umożliwi Ci wybór materaca, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zapisz się do naszego Newslettera© 2020 GRETEX. wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: webise.pl