biznesu 2019/2020
Najładniejszy salon 2019

KIM JESTEŚMY        PORTFOLIO        OFERTA        KONTAKT

Projektowanie wnętrz

Dom to miejsce spokoju, w którym powinniśmy czuć się dobrze i bezpiecznie.

Kim jesteśmy

Od 30 lat pomagamy ludziom urządzać mieszkania I dbamy aby czuli się w nich komfortowo.

Początkowo z kartką i długopisem w ręku, a miarką w kieszeni, powstawały mało skomplikowane projekty wnętrz z zachowaniem wszelkich zasad ergonomii.

Lata doświadczeń nauczyły Nas, jak komfortowo i najkorzystniej zaaranżować każde wnętrze, biorąc pod uwagę zarówno potrzeby klientów, jak i budżet przeznaczony na ten cel.

 

Każdy projekt to dla Nas nowe wyzwanie. Główną dewizą, jaką kierujemy się w pracy to dbałość o estetykę wnętrza oraz jego funkcjonalność, pamiętając jednocześnie, że tworzymy przestrzeń, w której domownicy mają czuć się najlepiej.

Oferta

Jeśli więc zastanawiasz się jak urządzić swoje mieszkanie/ dom, przeraża Cię remont, masz mętlik w głowie, gdy wchodzisz do sklepu budowlanego to DOBRZE TRAFIŁEŚ! 🙂

Projekt, który powstaje w naszej pracowni jest dosłownie „szyty na miarę”. Po dokonaniu analizy Twoich potrzeb, łącząc estetykę, ergonomię oraz dostępny budżet, opracowujemy wizję Twojego mieszkania. Na podstawie fotorealistycznych wizualizacji wspólnie podejmujemy decyzję odnośnie przyjętych rozwiązań. Wykonawca otrzymuje rysunki techniczne niezbędne do wykonania projektu, a Ty kosztorys z wykazem niezbędnych produktów do realizacji projektu.

Projekt naszej pracowni może dotyczyć jednego/kilku pomieszczeń, jak i całego mieszkania/domu. W zależności od Twoich potrzeb, oferta jest zróżnicowana na 3 pakiety. Projekty realizujemy stacjonarnie na terenie woj. Mazowieckiego oraz on-line. Zapoznaj się z naszą OFERTĄ.

3 pakiety

  PODSTAWOWY STANDARDOWY KOMPLEKSOWY

1. Wywiad / poznanie

2. Inwentaryzacja

3. Układ funkcjonalny
4. Lista użytych materiałów
5. Rysunki techniczne
6. Wizualizacje 3D

(w formie rysunkowej)

(fotorealistyczne)

7. Kosztorys

Etapy współpracy

Na tym etapie poznajemy Twoje oczekiwania oraz potrzeby. Omawiamy zakres projektu oraz szczegółowo rozważamy, co ma znaleźć się w projektowanej przestrzeni, bez czego nie możesz się obyć, a czego nie potrzebujesz. Poruszamy wówczas kwestie estetyczne i techniczne. Jest to niezwykle ważny etap naszej współpracy, ponieważ na podstawie przeprowadzonego wywiadu, tworzymy wnętrze wg. Twoich preferencji i gustu.
Dokonamy pomiaru Twojego mieszkania/domu z natury, z użyciem profesjonalnego sprzętu.
W przypadku współpracy on-line, mieszkania/domu, który jest w trakcie budowy lub jeśli posiadasz rzuty wnętrz z aktualnymi pomiarami, wówczas ten etap nie będzie konieczny. Rysunki wykonujemy na podstawie przekazanych przez Ciebie rzutów.
To rysunki 2D, przedstawiające możliwe rozwiązania rozmieszczenia mebli i sprzętów. Na podstawie wybranego przez Ciebie układu, tworzona jest wizualizacja 3D.
To spis materiałów budowalnych (np. płytki), mebli, armatury, oświetlenia itd., które zostały użyte w projekcie. Informacje zawarte w zestawieniu to: nazwa produktu, miejsce zakupu oraz cena jednostkowa (szt/m2).
To wszelkie niezbędne rysunki, zawierające opisy, wymiarowanie oraz pozostałe informacje dla ekip budowlanych, konieczne do wykonania projektu przez wykonawców. Polega to na wykonaniu rzutów: • Kuchni, łazienek oraz tzw. rozwinięcia ścian w skali 1:20 lub 1:25, wraz ze szczegółowymi rysunkami wszystkich elementów projektu, w tym mebli, ułożenia płytek w łazienkach oraz pozostałych detali budowlanych; • z góry pozostałych pomieszczeń w skali 1:50, uwzględniający kolorystykę ścian i sufitów, w tym projekt ustawienia ścian działowych i rozmieszczenia przyłączy sanitarnych, projekt ułożenia posadzek, projekt sufitów podwieszanych, rozmieszczenia punktów świetlnych i włączników, rozmieszenia gniazd, aranżacja wnętrza z wymiarowaniem;
To przedstawienie ustalonej wizji wnętrza Inwestora w postaci zdjęć projektowanego mieszkania/domu w dwóch wersjach, w zależności od wybranego pakietu: • W formie rysunkowej
• Fotorealistyczne obrazy przypominające zdjęcia

To zestawienie przedstawione w tabeli Exel, zawierające spis użytych materiałów w projekcie. Informacje zawarte w kosztorysie: nazwa produktu, producent, cena jednostkowa, niezbędna ilość do kupienia, miejsce zakupu, zamienniki danych produktów lub dodatkowe informacje ułatwiające wykonanie projektu.

Kosztorys w odróżnieniu od zestawienia użytych materiałów zawiera: wyliczoną ilość materiałów, jaką należy zamówić, aby wykonać projekt; wyceny od wykonawców (np. stolarza) oraz ewentualne zamienniki podanych towarów.

Współpraca

Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń, napisz lub wyślij formularz kontaktowy. Podaj następujące informacje, abyśmy mogli przygotować się do rozmowy z Tobą:

 • rodzaj wybranego pakietu (istnieje możliwość modyfikacji poszczególnych pakietów, celem dostosowania do Twoich potrzeb);
 • lokalizacja inwestycji wraz z rzutem wnętrza (jeśli posiadasz), z informacją, jakie pomieszczenia dotyczą projektu;
 • terminy — czy ekipa jest już zamówiona? Kiedy mają rozpocząć się planowane prace?

 

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Twój email

  Telefon
  Treść wiadomości

  Zapisz się do naszego Newslettera  © 2020 GRETEX. wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: webise.pl